Bilimsel Program

Saat Konu
16:45-17:00 Açılış
17:00-17:30 Ön Test
17:30-18:10 Olgularla Behçet Hastalığı
Eğitici:
Ayşe Boyvat
Moderatör: Erkan Alpsoy
18:10-18:30 Tartışma
18:30-18:45 Çay-Kahve Arası
18:45-19:25 Olgularla Pediatrik Dermatoloji
Eğitici:
Sibel Ersoy Evans
Moderatör: Asena Çiğdem Doğramacı
19:25-19:45 Tartışma
19:45-20:00 Çay Kahve Arası
20:00-20:40 Dermatoskopi (melanositik lezyonlar)
Eğitici:
İkbal Aydıngöz
Moderatör: Sedef Şahin
20:40-21:00 Tartışma
Saat Konu
09:30-10:10 Tırnak hastalıkları
Eğitici:
Fatih Göktay
Moderatör: Güneş Gür Aksoy
10:10-10:30 Tartışma
10:30-10:45 Çay-Kahve Arası
10:45-11:25 Olgularla Melanom
Eğitici:
Fezal Özdemir
Moderatör: Gülsüm Gençoğlan
11:25-11:45 Tartışma
11:45-12:00 Çay-Kahve Arası
12:00-12:40 Vitiligo
Eğitici:
Dilek Seçkin Gençosmanoğlu
Moderatör: Ertan Yılmaz
12:40-13:00 Tartışma
13:00-14:00 Öğle arası
14:00-14:40 Vaskülitli hastaya yaklaşım
Eğitici:
Müge Güler Özden
Moderatör: Soner Uzun
14:40-15:00 Tartışma
15:00-15:15 Çay-Kahve Arası
15:15-15:55 Olgularla kaşıntılı hastaya yaklaşım
Eğitici:
Perihan öztürk
Moderatör: Ekin Şavk
15:55-16:15 Tartışma
Saat Konu
09:30-10:10 Psoriasis
Eğitici:
Algün Polat Ekinci
Moderatör: Nihal Kundakçı
10:10-10:30 Tartışma
10:30-10:45 Çay-Kahve Arası
10:45-11:25 CYBH ve Korunma
Eğitici:
Emine Tamer
Moderatör: Bilal Doğan
11:25-11:45 Tartışma
11:45-12:00 Çay-Kahve Arası
12:00-12:40 Dermoskopi ( Melanositik olmayan lezyonlar)
Eğitici:
Gamze Erfan
Moderatör: Bengü Nisa Akay
12:40-13:00 Tartışma
13:00-14:00 Öğle arası
14:00-14:40 Deri Lenfomaları
Eğitici:
Dilek Bayramgürler
Moderatör: Hatice Şanlı
14:40-15:00 Tartışma
15:00-15:15 Çay-Kahve Arası
15:15-15:55 Alopesiler
Eğitici:
Deren Özcan
Moderatör: Özlem Dicle
15:55-16:15 Tartışma
Saat Konu
17:00-17:42 Bir olgunun öğrettikleri (I)
Eğitici:
Tıpta uzmanlık öğrencileri (6 olgu) (Her sunum 7 dk
Moderatör: Demet Çiçek
17:00-17:07 Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Baran Ceyhan
17:07-17:14 İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Cemre Büşra Türk
17:14-17:21 Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ecem Zeliha Ergün
17:21-17:28 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi
Fatma Nalbant
17:28-17:35 Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi
Gökhan Üçgül
17:35-17:42 Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Göktürk Oraloğlu
17:42-18:00 Tartışma
18:00-18:15 Çay-Kahve Arası
18:15-19:04 Bir olgunun öğrettikleri (II)
Eğitici:
Tıpta uzmanlık öğrencileri (6 olgu) (Her sunum 7 dk)
Moderatör: Mualla Polat
18:15-18:22 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi
Handan Merve - Erol Mart
18:22-18:29 Göztepe Prof Dr Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi
İlknur Özcan
18:29-18:36 Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Kutay Ertürk
18:36-18:43 Sancaktepe Şehit Prof Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Muazzez Çiğdem Oba
18:43-18:50 Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi
Muhammet Hanefi Dirican
18:50-18:57 Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi
Mustafa Anıl Yılmaz
18:57-19:04 Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi
Neslihan Yüksel Bozdemir
19:04-19:25 Tartışma
Saat Konu
09:30-10:10 Melanom dışı deri kanserleri
Eğitici:
Gülsüm Gençoğlan
Moderatör: Gonca Elçin
10:10-10:30 Tartışma
10:30-10:45 Çay-Kahve Arası
10:45-11:25 Bağ dokusu hastalıkları
Eğitici:
Şirin Yaşar
Moderatör: Nilsel İlter
11:25-11:45 Tartışma
11:45-12:00 Çay-Kahve Arası
12:00-12:40 Gebelik Dermatozları
Eğitici:
Sibel Doğan Günaydın
Moderatör: Mualla Polat
12:40-13:00 Tartışma
13:00-14:00 Öğle arası
14:00-14:40 Dermatolojik aciller
Eğitici:
Seray Külcü Çakmak
Moderatör: Mehmet Salih Gürel
14:40-15:00 Tartışma
15:00-15:15 Çay-Kahve Arası
15:15-15:55 Büllöz Hastalıklar
Eğitici:
Ayşe Akman Karakaş
Moderatör: Soner Uzun
15:55-16:15 Tartışma
Saat Konu
09:30-10:10 Hidradenitis süpürativa ve piyoderma gangrenozum
Eğitici:
Erkan Alpsoy
Moderatör: Esra Adışen
10:10-10:30 Tartışma
10:30-10:45 Çay-Kahve Arası
10:45-11:25 Akne Rozase Demodisidosis
Eğitici:
Aslı Aksu Cerman
Moderatör: Emine Derviş
11:25-11:45 Tartışma
11:45-12:00 Çay-Kahve Arası
12:00-12:40 Mukozal hastalıklar
Eğitici:
Ayşe Kavak
Moderatör: Savaş Yaylı
12:40-13:00 Tartışma
13:00-14:00 Öğle arası
14:00-14:40 Kutanöz Layşmanyazis
Eğitici:
Soner Uzun
Moderatör: Mehmet Harman
14:40-15:00 Tartışma
15:00-15:15 Çay-Kahve Arası
15:15-15:55 Ekzemaya yaklaşım
Eğitici:
Esen Özkaya
Moderatör: Emek Kocatürk Göncü
15:55-16:15 Tartışma
16:15-16:30 Çay-Kahve Arası
16:30-17:00 Son Test
17:00 Ödül töreni-Kapanış